Gabinet logopedyczny Pan Maluśkiewicz powstał ponieważ kocham pracę z dziećmi. Swoje wykształcenie zdobywałam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunkach: Filologia polska o specjalności Logopedia oraz Wychowanie Przedszkole z Opieką nad dzieckiem na Wydziale Pedagogicznym. Doświadczenie nabywałam jako wychowawca przedszkolny w przedszkolach samorządowych, gdzie czuwałam nad całokształtem działalności wychowawczej, opiekuńczej i dydaktycznej. Praca ta uświadomiła mi jak ogromna jest skala problemów artykulacyjnych wśród najmłodszych dzieci i w jaki sposób rzutują one na ich funkcjonowanie w grupie społecznej.

„Pan Maluśkiewicz” powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, co powoduje, że jest to gabinet nowocześnie wyposażony i posiada najnowsze pomoce dydaktyczne oraz sprzęt multimedialny.

Praca logopedy jest zawodem kreatywnym i wymaga ciągłego doskonalenia się, w związku z tym stale podnoszę swoje kwalifikacje. Obecnie jestem w trakcie studiów kwalifikacyjnych podyplomowych dla logopedów na Uniwersytecie Jagiellońskim o kierunku Neurologopedia z elementami audiologii i foniatrii.

Na co dzień można mnie spotkać w krakowskich przedszkolach gdzie prowadzę grupowe zajęcia logopedyczne oraz terapię indywidualną z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych:

  • ·         Publiczne Przedszkole Mały Newtonek

  • ·         Niepubliczne przedszkole językowe „Dzieciaki i My”

Jako mama rozbrykanych 4-letnich bliźniaków wiem ile pracy rodzice każdego dnia wkładają w to, aby uszczęśliwić swoje dzieci i pomóc im sprawnie funkcjonować w dorosłym życiu. Razem uda nam się skutecznie poprawić jakość życia Waszego dziecka.